ZNAJDZIEMY PRACOWNIKÓW Z  UKRAINY, BIAŁORUSI, MOŁDAWII I  AZJI ŚRODKOWEJ

POMAGAMY REKRUTOWAĆ OBYWATELI UKRAINY I MOŁDAWII NIE TYLKO DO PRACY W POLSCEALE TAKŻE W KRAJACH EUROPY ZACHODNIEJ (NIEMCY, HOLANDIA, ITP.)

Naszą specjalizacją jest planowanie tworzenie i prowadzenie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych i wyszukiwarkach internetowych w celu znalezienia pracowników na zlecenie Klienta.

Tworzymy kampanie reklamowe w taki sposób, aby to Twój kandydat zobaczył reklamę oferty pracy zgodnie z swoim położeniem geograficznym, zawodem, a często nawet o określonej płci czy wieku.

Pracujemy od 2017 roku i mamy udane doświadczenie w pozyskiwaniu nie tylko pracowników produkcyjnych, ale także tokarzy, ślusarzy, spawaczy, operatorów wózków widłowych, elektryków, pielęgniarek, kucharzy itp., a nawet barberów i weterynarzy w rożnych krajach. W zależności od zlecenia, prowadzimy kampanii reklamowe w języku rosyjskim, ukraińskim lub polskim.

Tworzenie kampanii reklamowych, maksymalnie dopasowanych do profilu kandydatów, jakich poszukuje Klient, dla nas to nie tylko praca ale i pasja.

JAK SKORZYSTAĆ Z USŁUGI

Aby skorzystać z usługi wystarczy wypełnić formularz i wysłać opis oferty pracy, resztę zrobimy sami.

PO OTRZYMANIU OPISU OFERTY PRACY:

 • Przetłumaczymy opis, pomożemy zrobić opis taki, aby kandydaci aplikowali. Opublikujemy ofertę pracy na stronie naszej stronie rabota-polska.pl ;
 • Przygotujemy materiały reklamowe i uruchomimy kampanię reklamową w mediach społecznościowych, także w wyszukiwarkach internetowych z przekierowaniem do Twojej oferty pracy; (przykłady kampanii reklamowych)
 • Oszczędzimy Twój czas, wstępnie weryfikując zgłoszenie kandydata pod względem zgodnością z profilem kandydata, i odeślemy dane kontaktowe do Ciebie;
 • Zatrzymamy kampanię reklamową, gdy liczba odwiedzin Twojego ogłoszenia przekroczy ustaloną ilość lub uznasz że już wystarczy pracowników.

CENA USŁUGI

Usługę sprzedajemy w pakietach, cena pakietu ustalona za 1000 odwiedzin Twojej oferty pracy przez potencjalnych kandydatów, cena pakietu zawiera budżet reklamowу i nasze usługi dodatkowe (tłumaczenie, materiały graficzne, stworzenie i konfiguracja reklamy, wstępna weryfikacja itp).

CENA (1 000 odwiedzin oferty pracy) — 600 ZŁ NETTO

Jeśli Twoim celem nie jest rekrutacja kilkuset pracowników, ale jednego lub kilku, w zdecydowanej większości przypadków tego wystarczy. Pro forma faktury zostanie wysłana po zamieszeniu na naszej stronie oferty pracy, ale przed uruchomieniem kompanii reklamowej. Ilość odwiedzin przez potencjalnych kandydatów będzie widoczna w górnej części Twojego ogłoszenia.

  W razie wątpliwości i pytań dotyczących naszych usług prosimy o kontakt:

mail: andsawczuk@gmail.com lub +48 722 365 810

  OPIS OFERTY PRACY

  Rodzaj umowy

  ZAKWATEROWANIE

  WYMAGANIA DOTYCZĄCE KANDYDATÓW

  Pracodawca lub agencje pośrednictwa pracy