607 просмотров

Poszukiwani pracownicy na linii.

ОПИСАНИЕ ВАКАНСИИ

Название вакансии: pracownicy na linii
Место работы: Łódź
Должностные обязанности: Firma B / S / H (BOSH) – lider produktów z 25-letnim doświadczeniem
Montaż części, montaż mycia, suszenia, zmywarek
Miejsce pracy: Łódź (łódź, woj. Łodź, Papiernicza 1, ul. Lodowa 103, ul. Jędrzejowska 83,
Warunki finansowe:
18,5 zł / godzinę brutto pierwsze 3 miesięcy, kolejne 19,5 zł / godzinę brutto
+ dodatkowe opłaty do stawki za nadgodziny
ponad 8 godzin pracy (+ 50 %)
nocna pora (+ 20 %),
Niedziela (+ 100 %)
+ premia do 500 złotych brutto / miesiąc
do pracy w soboty dodatkowy dzień wolny i nagroda 120 zł brutto (kalkulacja raz na 4 miesiące) ( okres rozliczeniowy 4 miesięczny)
* wynagrodzenie od 2500 zł netto, do 4700 zł netto (w zależności od przepracowanych godzin)
** nie ma możliwości na zaliczki, wynagrodzenie do 10 następnego miesiąca na konto bankowe
Harmonogram pracy:
Przy 3 zmianach przez 8 godzin 5 dni w tygodniu (wszystko to dodatkowe zarobki)
Druga zmiana od 6:00 do 14:00
Druga zmiana od 14:00 do 22:00
3 zmiana od 22:00 do 6:00
Co oferujemy:
– Praca w Umowa o prac ę (oficjalna umowa o pracę)
– Bezpłatnie: ubranie robocze,
– Pomoc w składaniu dokumentów na karte pobytu tymczasowego
Oczekiwania:
– Gotowość do pracy na 3 zmiany według grafiku, w tym weekendy
– Chęć długoterminowej współpracy
– Dobry wzrok
– Wytrwałość fizyczna
Вид договора: umowa o pracę
Ночные смены: tak
Минимальное количество часов работы в месяц: 168
Максимальное количество часов работы в месяц: 200
Ставка в час, netto зл.: 18

ПРОЖИВАНИE

Стоимость проживания (месяц), зл.: 600
Условия проживания: we własnym zakresie
Транспорт до работы: we własnym zakresie

ТРЕБОВАНИЯ К КАНДИДАТАМ

Знание польского языка: dobra
Требования к квалификации: znajomość polskiego
Опыт работы: nie

ИНФОРМАЦИЯ О РАБОТОДАТЕЛЕ либо посреднике

Название фирмы: Job Impulse Polska Sp. z o.o.
NIP фирмы: 7792288367
Контактное лицо: Tetiana Hrytsyk
Номер телефона: +48 507 440 475
Номер VIBER: +48 507 440 475

Рейтинг вакансии
[yasr_visitor_votes size=»large»]