894 просмотров

SPAWACZ, MONTER — ZBIORNIKI CIŚNIENIOWE

ОПИСАНИЕ ВАКАНСИИ

Название вакансии: SPAWACZ, MONTER
Место работы: Elbląg
Должностные обязанности: Doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnej/czarnej metodą 141 lub 135
Znajomość rysunku technicznego
Вид договора: umowa o pracę
Ночные смены: nie
Минимальное количество часов работы в месяц: 168
Максимальное количество часов работы в месяц: 220
Ставка в час, netto зл.: 20

ПРОЖИВАНИE

Стоимость проживания (месяц), зл.: 1
Условия проживания: Zakwaterowanie w zakresie pracownika – pomagamy w znalezieniu zakwaterowania.
Транспорт до работы: Nie

ТРЕБОВАНИЯ К КАНДИДАТАМ

Знание польского языка: minimalna
Опыт работы: tak
Прочие требования к работнику: Wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom i zaangażowaniu w pracę
umowa o pracę, umowa zlecenie, działalność gospodarcza (do wyboru)
stałe zatrudnienie, dla chętnych możliwość wyjazdów zagranicznych

KONTAKT:

Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem telefonu: + 48 573-310-014

ИНФОРМАЦИЯ О РАБОТОДАТЕЛЕ либо посреднике

Название фирмы: Acoustics Production Sp. z o. o.
NIP фирмы: 5783112691
Контактное лицо: Arkadiusz Antonkiewicz
Номер телефона: +48 573-310-014

Рейтинг вакансии
[yasr_visitor_votes size=»large»]